Susisiekite su mumis

Kodėl yra šalinami apgamai?


Yra daugybė priežasčių, kodėl norime pašalinti apgamus, įskaitant psichologines, kai apgamas estetiškai nepatrauklus, siekiant sumažinti diskomfortą, kada apgamas nuolat traumuojamas pvz.: esant apgamui ant veido skutimo metu ar yra nepriimtina jo lokalizacija – yra trinamas ir spaudžiamas drabužių. Taip pat apgamus reikia šalinti chirurgiškai dėl gerokai rimtesnių priežasčių – jei apgamas yra atipinis ir yra melanomos rizika.

Ar tai saugu?


Būtina įsidėmėti ir žinoti, kad lazeriu galima šalinti tik tuos apgamus, kurie neturi supiktybėjimo rizikos. Kuris apgamo šalinimo būdas yra geriausias, nuspręs patyręs gydytojas onkodermatologas, detaliai ištyręs apgamą. Atlikus dermoskopinį ir siaskopinį tyrimą, nesant supiktybėjimo požymių ir pacientui pageidaujant, apgamą galima šalinti lazeriu. Mūsų klinikoje apgamus įvertina, ištiria ir šalina aukštos kvalifikacijos gydytojai onkologai, dermatoonkologai, dirbantys Vilniaus Onkologijos Centre bei Dermatovenerologijos Centre ir specializuojantys onkologijoje ir lazerinėje chirurgijoje, tad būkite tikri, kad procedūra bus atlikta tinkamai ir pagal visus saugos reikalavimus.

Kodėl pasirenkamas apgamų šalinimas lazeriu?


Nuo 1960 metų sparčiai vystantis lazerių technologijoms, šiuolaikiniais moderniais lazeriais išsprendžiama daugybė odos problemų, pasiekiami greiti ir efektyvūs rezultatai aplenkiant chirurginius pjūvius, išvengiant siūlių ir ilgo poprocedūrinio laikotarpio. Apgamą ištyrus gydytojui dermatoonkologui ir nustačius, kad jį galima šalinti lazeriu, šis būdas dėl gerų rezultatų yra priimtinas net ir tiems, kurie nori šalinti apgamus matomose kūno vietose, pvz.: veide ar kaklo srityse.

Kokiose kūno vietose galima šalinti apgamus lazeriu?


Lazeriu šalinami apgamai visose kūno vietose.

Kaip atliekama apgamų šalinimo lazeriu procedūra?


Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje odos dariniai yra šalinami CO2 ir diodiniu LED lazeriais. Dažniausiai prieš šalinant apgamą yra taikoma vietinė anestezija. Lazerio spindulio taikinys yra apgamą sudarančios ląstelės, kurios sugeria spindulį. Tokiu būdu apgamas yra išgarinamas nuo odos paviršiaus, o aplinkinė oda lieka nepaliesta. Po procedūros gydytojas paaiškins, kaip namuose prižiūrėti odą.

Plačiau apie apgamus ir jų ištyrimą skaitykite čia.

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai dermatologai, dermatoonkologai, onkologai.

Norėdami išsamesnės informacijos susisiekite su mumis, registruokitės konsultacijai arba skambinkite tel.: +370 611 55 111 Vilniuje ir +370 611 66111 Kaune.

Procedūrų kainos


Odos gerybinių darinių šalinimas lazeriu

EUR/vnt.

Gydytojo konsultacija, atliekant procedūrą

24,00

Apgamo pašalinimas lazeriu veide

44,00

Apgamo pašalinimas lazeriu kūne

29,00