Susisiekite su mumis

Plaukų šalinimas lazeriu


Plaukų šalinimas lazeriu yra viena populiariausių procedūrų šiuolaikinėje estetinėje dermatologijoje. Ilgametė patirtis ir atlikti klinikiniai tyrimai įrodo didelį plaukų šalinimo lazeriu efektyvumą ir saugumą: jau beveik 20 metų visam pasaulyje naudojami įvairūs lazeriai plaukams šalinti.

Esame sukaupę didžiausią patirtį lazerinėje depiliacijoje, o procedūras atliekame specialiai plaukų šalinimui sukurtu, geriausiai veikiančiu į plaukuose esantį pigmentą melaniną ir stipriausiu iš plaukų šalinimui skirtų lyderiaujančios kompanijos Candela aleksandrito lazeriu - taip užtikriname aukščiausią procedūrų efektyvumą. Procedūras atlieka aukštos kvalifikacijos gydytojai dermatologai, specializuojantys estetinėje dermatologijoje.

Era Esthetic Lazerinės dermatologijos klinikoje plaukų šalinimui lazeriu naudojamas vienintelis Lietuvoje pačios naujausios kartos amerikiečių kompanijos Candela aleksandrito lazeris GentleLase Pro, laimėjęs geriausio plaukų šalinimo lazerio apdovanojimą ir yra pripažintas auksiniu standartu lazerinėje epiliacijoje.


Plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu Candela GentleLase Pro

Kas tai yra plaukų šalinimo lazeriu procedūra arba lazerinė depiliacija?


Plaukų šalinimas lazeriu – tai plauko folikulo sunaikinimas naudojant šviesą. Plaukų šalinimas lazeriu yra efektyviausias plaukų šalinimo metodas. Tik didelės galios ir tam tikro bangos ilgio šviesa gali sunaikinti plauką ilgam laikui. Taip kaip ir mašinos, lazeriai yra labai skirtingi ir labai specializuoti. Skiriasi lazerių paskirtis, bangos ilgis, galia, parametrai, o tuo pačiu ir efektyvumas! 

Aleksandrito lazeris sukurtas specialiai plaukų šalinimui, jo išskiriamą 755 nm bangą geriausiai sugeria plaukuose esantis melaninas, diodinio lazerio bangą geriau sugeria oksihemoglobinas, taip pat yra frakciniai lazeriai, skirti atjauninti odą ir kt. 

Candela Aleksandrito lazeris GentleLase Pro yra pats galingiausias iš visų esančių plaukų šalinimo lazerių ir pasižymi didžiausiu efektyvumu lazerinėje depiliacijoje. Jo  išskiriamą bangą 755 nm geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, o galia nuo kelių iki keliasdešimt kartų stipresnė, lyginant su kitais lazeriais. Šis lazeris geriausiai tinka I-III odos tipo žmonėms (visų Lietuvos žmonių odos tipas, jei jie nėra ką tik įdegę saulėje), o dėl savo stiprumo pašalina net šviesiausius ir silpniausius plaukelius.

Video iš Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos:

Kodėl plaukų šalinimas lazeriu yra efektyvesnis už fotoepiliaciją?


Lazeris yra medicinos prietaisas, išskiriantis vieno bangos ilgio šviesą ir veikia tiksliai į savo taikinį, t.y. sunaikina plauko folikulą ir aplinkines ląsteles, iš kurių formuojasi plauko užuomazga, taip pasiekiamas ilgalaikis plaukų pašalinimas.

Lazeriai yra žymiai galingesni įrenginiai nei fotoepiliacijos, IPL (intensyvios pulsinės šviesos) aparatai, todėl su lazeriais pasiekiami labai efektyvūs rezultatai. 

Lazeriai, išskirdami vieno bangos ilgio spindulį, specializuojasi spręsdami konkrečią problemą, pvz.: plaukų šalinimą ir yra saugūs įrenginiai, tačiau dirbti su lazeriais gali išimtinai tik GYDYTOJAI.

Intensyvios Pulsinės Šviesos (IPL) aparatai skleidžia pluoštą spindulių, todėl neveikia tiksliai į savo taikinį - plauką, o plaukuose esantis melaninas taip gerai nesugeria šviesos. Dėl mažo fotoepiliacijos aparato galingumo nėra sunaikinamas plauko folikulas. Be to, dėl plataus IPL išskiriamų spindulių spektro dažnesnė pašalinių reiškinių rizika.

Plaukų šalinimo procedūrų efektyvumas priklauso nuo aparato galingumo. Paprastai impulsinės šviesos (fotoepiliacijos) aparatų galingumas siekia 10-15-50 J/cm2, (palyginimui aleksandrito lazerio iki 150 J/cm2). Tokios galios IPL šviesa veikia tik paviršiuje ir sunaikinti plaukų folikulų negali, todėl net ir po 7-10 procedūrų plaukai atauga per trumpą laiką. Pažymėtina, kad kosmetologams leistina dirbti tik su itin silpnos galios IPL aparatais.

IPL aparatai dėl išskiriamos plataus spektro šviesos nesispecializuoja plaukų šalinime, jie veikia platų problemų spektrą: odos raudonį, plaukų šalinimą ir kt. tačiau dėl silpno fotoepiliacijos aparatų galingumo procedūrų efektyvumas labai mažas. 

Kodėl Candela aleksandrito lazeris Gentle Lase Pro efektyviausias?


Tik lazeriai, kurių klinikinis efektyvumas įrodytas,  yra patvirtinami FDA. Candela Aleksandrito lazeris GentleLase yra patvirtintas FDA (JAV Maisto ir Vaistų Administracijos) ilgalaikiam plaukų pašalinimui.

Pirmą kartą Lietuvoje Era Esthetic Lazerinės dermatologijos klinikoje plaukų šalinimui pradėtas naudoti amerikiečių lyderiaujančios kompanijos CANDELA ypač galingas aleksandrito lazeris, šiais metais klinika įsigijo ir šios kompanijos pačios naujausios kartos, patobulintą Candela GentleLASE Pro aleksandrito lazerį. Jo galingumas siekia 17,666 W, lyginant su kitų lazerių 1,6-2,9 W galia (nuo 6-11 kartų stipresnis). Be to, aleksandrito lazerio išskiriamą 755 nm ilgio bangą geriau nei kitų - diodinio, Nd:Yag lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas (žr. lentelė apačioje), tad šviesią odą turintiems žmonėms tai yra efektyviausias plaukų šalinimo lazeris1. Candela Aleksandrito lazeris GentleLase Pro išvysto net iki 150 J/cm2 energiją, todėl tampa įmanoma pašalinti net ir šviesius, plonus plaukus. Kai lazerio spindulys plauko stiebu pasiekia plauko folikulą, spindulio energija jį akimirksniu sudegina. Lazerio pulsas trunka tik sekundės dalį. Pulsų trukmė kruopščiai kalibruojama, kad lazerio energija būtų sugeriama plauko folikulo ir nepakenktų aplinkiniams audiniams. Didžiausios galios aleksandrito lazeris stimuliuoja kolageno sintezę, to pasekoje po procedūrų oda atjaunėja, tampa lygi.

Amerikiečių kompanija Candela jau virš 30 metų yra lyderiaujanti tarp lazerinių technologijų gamintojų, o jos sukurtas aleksandrito lazeris labiausiai vertinamas pacientų, gydytojų ir medicinos klinikų visame pasaulyje, ką patvirtina patys geriausi pacientų atsiliepimai. 


Aleksandrito lazerio bangą geriau nei kitų lazerių sugeria plaukuose esantis pigmentas melaninas, todėl jis efektyviausias plaukų šalinimo lazeris

Kokios odos būklės yra gydomos aleksandrito lazeriu?


Plaukų skutimas, pešiojimas, depiliaciniai kremai tik laikinai pašalina plaukus. Be to, šios procedūros sukelia odos problemas - plaukai pradeda įaugti į odą, atsiranda bėrimai, po kurių ilgam lieka tamsios dėmės. Kai tokie bėrimai komplikuojasi bakterine infekcija, odoje gali likti randai. 

Ši problema aktuali tiek moterims, tiek vyrams, kuriems negyjantys bėrimai po skutimosi tampa priežastimi šalinti plaukus lazeriu. Atlikus lazerinę depiliaciją, sunaikinamas plauko folikulas. Po pirmų aleksandrito lazerio GentleLase Pro procedūrų plaukai daugiau neįauga, išnyksta bėrimai, dėmelės, ženkliai pagerėja odos išvaizda. Oda vėl tampa sveika ir lygi. 

Kokiose srityse gali būti šalinami plaukai lazeriu?


Dažniausiai lazerinė depiliacija atliekama  veido ir kūno srityse moterims: viršutinės lūpos, smakro, skruostų, pažastų, rankų, bikini linijos ir kojų plotuose. Vyrams pečių juostos, pažastų, rankų, nugaros, krūtinės ar pilvo srityse. Era Esthetic Lazerinės dermatologijos klinikoje naujais lazeriais yra galimybė šalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje.

Kiek lazerinės depiliacijos procedūrų reikės atlikti?


Ankstyvojoje augimo fazėje plaukas turi daugiausiai pigmento melanino, todėl reikia atlikti pakartotines procedūras, norint „sugauti" kuo daugiau plaukų šioje fazėje. Vidutiniškai atliekamos 3-6 procedūrų kursas. Dažnai jau po 3 lazerinės depiliacijos aleksandrito lazeriu procedūrų pasiekiamas pageidaujamas rezultatas. Po 1 procedūros plaukai iškrenta, ilgam laikui sumažėja jų kiekis, o ataugę tampa plonesni, mažiau matomi ir suteikiantys odai žymiai mažesnę kosmetinę problemą. Jau po pirmųjų procedūrų plaukai neįauginėja. Procedūros atliekamos kas 4 - 12 savaičių. Aleksandrito lazerio procedūrų rezultatai yra ilgalaikiai. Priklausomai nuo organizmo hormoninio fono, vėliau gali būti atliekamos labai retos, 1 kartą į metus palaikomosios procedūros.

Paspaudę galite pamatyti klinikinių nuotraukų ir procedūrų video

Kiek laiko trunka plaukų šalinimo lazeriu procedūra ?


Era Esthetic Lazerinės dermatologijos klinikoje naudojamo lazerio technologijos leidžia naudoti nuo mažiausio iki didžiausio lazerinius aplikatorius. Todėl plaukų šalinimas aleksandrito lazeriu yra labai greitai atliekama procedūra. Procedūra viršutinės lūpos srityje trunka keletą sekundžių, pažastų srityje - 3 minutes, kojų, nugaros srityse - 20-30 minučių, pilvo srityje vyrams - 10 minučių, moterims - minutę.

Video, kaip vyksta procedūra aleksandrito lazeriu Candela GentleLase 

Ar lazerinė depiliacija skausminga?


Dinaminio atšaldymo sistema DCD apsaugo paviršinius odos sluoksnius ir padidina lazerio procedūrų efektyvumą

Stephen Eubanks, MD, Dermatology & Laser Center, Denver, Colorado


Procedūros lazeriu yra labai efektyvios, tačiau, neapsaugant odos paviršiaus, galimi kai kurie šalutiniai reiškiniai. Neatšaldant odos paviršiaus, gali atsirasti pūslelės, nudegimai ar odos pigmentacijos sutrikimai.
Tradiciniai metodai, tokie kaip šaldančių gelių aplikacijos, kontaktinis atšaldymas atšaldo odą per stipriai ir per ilgai. Tokiais atvejais dalis lazerio energijos išeikvojama normalios temperatūros atstatymui. Tai reikalauja didinti naudojamą energiją, priešingu atveju – sumažės procedūros efektyvumas.

Kompanijos Candela GentleLASE sukurtos DCD atšaldančios sistemos dėka nereikia laviruoti tarp efektyvumo ir skausmo.

DCD sistema akimirksniu apipurškia procedūros sritį sekundės dalį prieš, per ir po lazerio impulso atšaldančiu skysčiu. Taip atšaldomi viršutiniai odos sluoksniai 50C iki -90C - tai yra du kartus daugiau nei galima pasiekti kontaktinio atšaldymo metu!
DCD atšaldo odą selektyviai, veikdama tik į paviršinius odos sluoksnius iki 200 µm. Būtent todėl šiuo lazeriu galima naudoti didelį energijos kiekį, pasiekiant puikius rezultatus, tuo pačiu padidinant procedūros komfortą ir apsaugant odą nuo pažeidimo. Galimybė naudoti didesnės energijos impulsus būtina, norint pasiekti ilgalaikius rezultatus.

Prieš atsiradus DCD iškildavo sunkumų atliekant procedūras pacientams su tamsia odos spalva, kadangi tamsi oda sugeria didesnį energijos kiekį. Dabar ši problema išspręsta - procedūras galima atlikti efektyviais energijos kiekiais net ir esant tamsiai odai.
DCD atšaldo tolygiai ir tiksliai, pacientui praktiškai to nepastebint - atšaldymas vyksta tik sekundės dalį. Be to, dėl integruotos atšaldančios sistemos neribojamas procedūros lauko plotas, tai leidžia atlikti itin greitas procedūras.


Candela DCD – tai didžiulis pasiekimas komfortui ir procedūrų efektyvumui.


Anvari B, Milner TE, Tanenbaum BS, Nelson JS. A comparative study of human skin thermal response to sapphire contact and cryogen spray cooling. IEEE Trans Biomed Eng. July 1998;45(7):934-94l.


Anderson RR. Harvard University.


Waldorf HA, Alster TS, McMillan K, Kauvar ANB, Geronemus RG, Nelson JS. Effect of dynamic cooling on 585-nm pulsed dye laser treatment of port-wine stain birthmarks. Dermatol Surg. 1997;23:657-662.

Anderson RR. Harvard University. Hair Removal Panel at ASLMS Annual Meeting, April 1999, Orlando, Fla.

Pope, K. Senior Scientist, Candela Corporation. Epidermal Protection Factor: Candela’s Dynamic Cooling DeviceTM. Candela Corporation. Technical Update, vol. 2, March 1999.

sugrįžti atgal plaukų šalinimas lazeriu

sugrįžti atgal fotoatjauninimas

Atliekant lazerinę depiliaciją aleksandrito lazeriu, juntamas lengvas dilgčiojimas ir šilumos jausmas su kiekvienu lazerio pulsu. Vieninteliame iš plaukų šalinimo lazerių integruota specialiai sukurta atšaldanti DCD sistema, todėl oda procedūrų metu papildomai apsaugoma purškiant šaldymą akimirksnį prieš, per ir po lazerio impulso. Tai leidžia saugiai ir neskausmingai atlikti didesnės energijos impulsus. Šios aleksandrito lazerio GentleLase Pro savybės dėka nereikia naudoti kontaktinio atšaldymo ir šaldančių gelių, kuriuos naudoja kiti lazeriai. Plačiau apie išskirtinę Candela aleksandrito lazerio  savybę skaitykite čia.


DCD atšaldymo sistema

Kuo medicinos įstaiga skiriasi nuo kosmetikos salono?


Svarbu žinoti, kad lazeriais procedūros atliekamos tik GYDYTOJŲ medicinos klinikose - Sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotose įstaigose. Klinikose dirba licencijuoti gydytojai, baigę medicinos universitetą, nuolat besitobulinantys ir keldami kvalifikaciją pasauliniuose kongresuose ir konferencijose, sertifikuoti lazerių procedūroms ir turintys teisę dirbti su lazerine įranga. Medicinos klinikose įsigyjama brangi įranga, atitinkanti visus Sveikatos Apsaugos Ministerijos reikalavimus. Atliekant procedūras medicininiais lazeriais gydymo įstaigoje pasiekiami rezultatai yra efektyvūs ir ilgalaikiai.

Kosmetikos salonams tokie reikalavimai nėra taikomi, jiems leistina dirba tik su itin mažos galios aparatais, įsigijama pigi įranga, kuri ir negali sunaikinti plauko folikulo, pašalinti pigmentinių dėmių ir kt., todėl rezultatai labai skiriasi nuo medicinos klinikose atliekamų procedūrų.

Pasitelkę aukščiausius įvertinimus ir sukaupę didžiulę patirtį, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje darbui naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas bei kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia. Būkite tikri, kad lazerinė depiliacija Jums bus atlikta "auksinius standartus" atitinkančiais ir apdovanojimus lazerinei depiliacijai pelniusiais lazeriais profesionalių gydytojų dermatologų pagal pačius naujausius gydymo ir techninius standartus.

Video iš oficialios Syneron-Candela internetinės svetainės:

Lazerinės depiliacijos mitai ir praktika


Sukaupę didžiausią patirtį lazerinėje depiliacijoje, paneigsime keletą mitų, kuriuos dažnai išgirstame, taip padėdami apsipręsti dar dvejojantiems atlikti procedūras lazeriu.

1. Fotoepiliacija efektyvesnis būdas už lazerius. Mitas. Lazeriai yra efetyvesni už fotoepiliaciją, kadangi išskiria tikslų spindulį, veikiantį melaniną ir yra daug kartų stipresni už fotoepiliacijos aparatus.

2. Fotoepiliacija yra naujesnis metodas už lazerius. Tiesa. Gamintojai bandė sukurti pigesnį aparatą už lazerius, tačiau lazerių efektyvumo pasiekti nepavyko.

3. Fotoepiliacija greičiau atliekama procedūra už lazerius. Mitas. Naujos kartos lazeriais procedūros atliekamos daug greičiau.

4. Lazeriai yra daugiafunkciniai. Mitas. Visi lazeriai išskiria tik vieno ilgio spindulius, pvz. vieni veikia į melaniną, kiti į oksihemoglobiną ir atlieka tik VIENĄ funkciją, pagal tai skirstomi į pigmentinius, kraujagyslinius ir t.t. Daugiafunkciai yra tik intensyvios šviesos IPL aparatai, kurie skleidžia skirtingų bangų spindulius, todėl lazeriai, palyginus su silpnesniais intensyvios pulsinės šviesos (IPL) aparatais yra daug brangesni. Pvz. Aleksandrito lazeris sukurtas plaukų šalinimui, nes geriausiai veikia į pigmentą melaniną,  o būdamas stipriausias, pašalina net pigmentines dėmes. Selektyvus poveikis į plaukuose esantį melaniną - tai yra jo didžiausias privalumas, todėl juo atliekamos plaukų šalinimo procedūros ypač efektyvios. 

5. Lazerio procedūros skausmingos. Mitas ir Tiesa. Visais lazeriais atliekant procedūrą, jaučiamas lengvas dilgčiojimas. Candela aleksandrito lazeryje vieninteliame iš lazerių integruota atšaldanti DCD sistema, kuri atšaldo odą prieš, per ir po impulso, todėl diskomfortas sumažinamas iki minimalaus ir yra mažesnis nei atliekant kitais aparatais. Vienintelis visiškai beskausmis lazeris yra diodinis Soprano Ice. Procedūros metu jaučiamas netgi malonus šaltukas. Plačiau apie beskausmį diodinį Soprano Ice lazerį skaitykite čia.

6. Lazeriai nešalina šviesių plaukų. Mitas ir tiesa. Tai priklauso nuo pigmento melanino plauke. Aleksandrito lazeris stipriausias iš esančių plaukų šalinimo lazerių, jo galia kelis kartus stipresnė už įprastus lazerius. Todėl juo geriau nei su kitais lazeriais tampa įmanoma pašalinti šviesius plaukelius. Iš prigimties labai šviesių plaukelių savininkams, kurių ir aleksandrito lazeris negali pašalinti, siūlome procedūras atlikti 2013 m sukurtu diodiniu Soprano Ice lazeriu, kuris labiausiai iš lazerių pritaikytas šviesių plaukelių šalinimui. Plačiau apie Soprano Ice lazerį skaitykite čia.

Ką reikia žinoti prieš atliekant depiliaciją lazeriu?


* Vengti aktyvios saulės šviesos mažiausiai 3 savaites prieš lazerio procedūras ar naudoti saulės apsauginius kremus, kuriuose saulės apsauginiai faktoriai SPF būtų 30 ar didesni, netepti odos savaiminio įdegio kremais.
* Nepešioti, nešalinti plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Pastaba: veido srities skusti nebūtina.

* 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.

*  Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją.
* Jei oda šviesi, o plaukas tamsesnis, tuo atveju lazerinės depiliacijos procedūros yra efektyviausios. 
* Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei lazerinės depiliacijos procedūra bus atliekama veido srityje.
* Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama. Maitinančioms mamoms procedūras atlikti galima. 

1 David J.Goldberg, Laser Dermatology: Pearls and Problems, 2008.

Visas lazerių procedūras mūsų klinikoje atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais!  www.syneron-candela.com

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Norėdami išsamesnės informacijos susisiekite su mumisregistruokitės konsultacijai arba skambinkite tel.: +370 611 55111 Vilniuje ir +370 611 66111 Kaune.

Plaukų šalinimui Aleksandrito lazeriu taikoma palanki nuolaidų sistema


Pirmai plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūrai suteikiama 25 % nuolaida! 

Atliekant veido plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūras, dovanojama sidabrinė nuolaidų kortelė, su kuria suteikiama 15% nuolaida visoms lazeriu atliekamoms procedūroms! 

Atliekant 3 sričių plaukų šalinimo procedūras Aleksandrito lazeriu, dovanojama auksinė nuolaidų kortelė, su kuria suteikiama 20% nuolaida visoms lazeriu atliekamoms procedūroms!

Atliekant 4 ir daugiau sričių plaukų šalinimo Aleksandrito lazeriu procedūras - dovanojama platininė lojalumo kortelė, su kuria iš karto suteikiama 25% nuolaida visoms lazeriu atliekamoms procedūroms!

Pastaba: nuolaidų kortelės galioja ir kitais lazeriais atliekamoms procedūroms. Suteikiamos nuolaidos nėra sumuojamos su kitomis galiojančiomis nuolaidomis bei specialiais pasiūlymais.

Procedūrų kainos


Plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu

Pirmai procedūrai suteikiama 25 % nuolaida! Atliekant veido arba > 3 sričių procedūras, taikomos nuolaidos iki 25 %!

EUR

Antakiai

38,00

Viršutinė lūpa

38,00

Smakras

53,00

Skruostai

73,00

Ausų/nosies landose

44,00

Sprandas

44,00 - 58,00

Pečių juosta

87,00

Abiejų pažastų srityse

73,00 - 102,00

Krūtų spenelių sritis

38,00

Abiejų dilbių srityse

73,00

Abiejų žąstų srityse

87,00

Krūtinė (vyrams)

87,00

Pilvas (moterims)

44,00

Pilvas (vyrams)

87,00

Klasikinis bikini

87,00 - 102,00

"Braziliškas" bikini

116,00

Abiejų blauzdų srityse

111,00 - 131,00

Abiejų šlaunų srityse

131,00 - 174,00

Nugara 145,00 - 174,00

Abiejų plaštakų + pirštų sritis

44,00

Sėdmenų srityje

44,00