MOTERS DIENOS PROGA – DOVANOS!

Šia puikia, artėjančia proga norime Jus ne tik pasveikinti, bet ir palepinti DOVANOMIS, specialiomis kainomis procedūroms. “Woman day – nice day”.

  • Clear+Brilliant mikrofrakcinis odos atjauninimas. Atlikite procedūrą veido srityje ir gaukite DOVANŲ Clear+Brilliant kaklo arba dekolte srityje.
  • ETWO kompleksinis odos atjauninimas. Atlikite Sublime procedūrą veido ir kaklo srityje už specialią kainą 209 eur vietoje 369 eur. DOVANOJAME labai gerą nuolaidą.
  • Lūpų putlinimas su naujos kartos injekcija – tobulos lūpos su unikaliu Caregen Revofil Fine preparatu, praturtintu biomimetiniais peptidais. Speciali kaina 179 eur. DOVANOJAME gerą kainą naujos kartos procedūrai.

VIENINTELĖ SĄLYGA, ką turite padaryti, kad gautumėte šias procedūras už šias kainas – SPĖTI užsiregistruoti iki kovo 8 d. Mūsų šventė ir tik mums geriausia!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku