Pasirinkti paslaugą
   Surgical dermatology
   Эстетическая хирургия
   Suskleisti sąrašą

   Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel Dual lazeriu

   Naujo atjauninimo naujos galimybės!

   Frakcinis odos atnaujinimasNesenstanti oda, odos atjauninimas lazeriu – estetinės medicinos stebuklas. Medicininės technologijos XXI amžiuje sparčiai tobulėja, tad tokios kūno puoselėjimo procedūros, kurios prieš dešimtmetį atrodė neįmanomomis, šiandien yra neatskiriama gyvenimo dalis – jau dabar yra galimybė panaikinti odos defektus, pašalinti raukšles ir atjauninti odą…

   Šiandien ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinika siūlo odos atjauninimo procedūrą atlikti pačiu naujausiu iš Fraxel lazerių – Fraxel Dual 1550/1927 nm (gamintojas Solta Medical, Inc, JAV). Tai dvigubo veikimo ir efekto frakcinis lazeris, atjauninantis veido ar kūno odą, lyginantis jos spalvą ir šalinantis odos trūkumus.

   Odos atjauninimas

   Odos senėjimo procesas vyksta visuose odos sluoksniuose, tad norint panaikinti raukšles, randus, strijas ir kitus odos pažeidimus, paviršinių atjauninimo procedūrų, kurių metu nėra pasiekiami dermos sluoksniai, nepakanka. Naujojo Fraxel Dual lazerio pagalba tapo įmanoma atnaujinti visus odos sluoksnius, atsakingus už spalvą, stangrumą ir struktūrines savybes, pasiekti odos patempimo – “liftingo” efektą, pašalinti ryškius metų pėdsakus be chirurginio įsikišimo.

   Fraxel Dual 1550/1927 suteikia naujų galimybių – ne tik gražų estetinį vaizdą, bet turi ir gydomųjų galių: atliekamų procedūrų dėka gaminasi naujos sveikos ląstelės, oda vėl atjaunėja, išsilygina.

   Fraxel Dual 1550/1927 – dviejų lazerių poveikis vienos procedūros metu

   Fraxel Dual 1550/1927 nm lazeris yra smarkiai patobulinta, naujausia Fraxel lazerių versija. Šiame lazeryje yra apjungtos dvi lazerinės Fraxel sistemos: pirmą kartą estetinėje medicinoje prie 1550nm Erbium lazerio (ankstesnio Fraxel re:Store), kuris skirtas pasiekti giliuosius odos sluoksnius, pridėtas naujas 1927nm Tulio lazeris – paviršiniam odos nusluoksniavimui ir atnaujinimui, pigmentacijos korekcijai. Taikant unikalią dviejų bangos ilgių lazerių kombinuotą technologiją gydymo metu visapusiškai atjauninama oda – svarbiausi pokyčiai įvyksta tiek paviršiniame, tiek giliuosiuose odos sluoksniuose:

   • 1550 nm lazerio banga veikia dermą iki 1,6 mm gylio ir skatina natūralią elastino ir kolageno gamybą, formuojasi naujas skaidulų tinklas, atkuriamas jų tankumas – tai ir yra giliojo odos sluoksnio pagrindas. Šio proceso pasėkoje padidėja odos stangrumas, elastingumas, susitraukia odos poros, koreguojami randai, išsilygina odos paviršius, linijos, raukšlės.
   • 1927 nm lazerio banga veikia į epidermio viršutinį sluoksnį iki 0.3 mm gylio, gerindama išorinę odos išvaizdą: skatina paviršinio sluoksnio struktūrinį atsinaujinimą, lygina odos spalvą, šalina pigmentaciją. Naujos Tulio bangos išradimas leidžia gydytojams efektyviau šalinti įvairias su pigmentacija susijusias odos problemas.

   Kuo frakcinis odos atnaujinimas Fraxel lazeriu skiriasi nuo kitų atjauninimo procedūrų?

   Estetinėje medicinoje skiriami du lazerių tipai: abliatyvūs ir neabliatyvūs.

   Abliatyvūs lazeriai išskiria aukštą temperatūrą, kurių metu audiniai vaporizuojami, pašalinamas visas viršutinis odos sluoksnis, atveriamas žaizdos paviršius. Pasiekiami geri rezultatai, tačiau dėl šiai metodikai būdingo ilgo poprocedūrinio laikotarpio ir išreikštų pašalinių reiškinių, dabar yra retai naudojama.

   Neabliatyvūs lazeriai nors nesukelia tokių pašalinių reiškinių, yra mažai efektyvūs norint pasiekti odos struktūrinius pokyčius: koreguoti raukšles, strijas, randus, atjauninti odą.

   Fraxel lazerių gydymo metu įkaitinamas ne visas odos paviršius, o tik atskiros mikrofrakcijos, kai mikroskopiniai lazerio stulpeliai atnaujina odą dalimis, nepažeidžiant aplinkinių supančių audinių. Todėl skatinamas greitesnis odos gijimas, atsistatymas, o poprocedūrinis periodas yra minimalus, tausojantis odą. Tai leidžia pasiekti abliatyvių lazerių rezultatų su neabliatyviems lazeriams būdingu saugumu.

   Suskleisti Skaityti plačiau

   Kodėl Fraxel lazeris?

   Fraxel yra pirmasis ir iki šiol lyderiaujantis frakcinės fototermolizės išradėjas. Šis lazeris turi patentuotą veikimo technologiją, kurios dėka pasiekiami efektyviausi rezultatai, todėl vadinamas auksiniu standartu frakciniame odos atnaujinime. Šiuo lazeriu pasiekiami rezultatai, kokius anksčiau buvo galima pasiekti tik su labai agresyviomis metodikomis. Juo atliekamos procedūros yra vienos populiariausių procedūrų visame pasaulyje, kurias šiandien jau galima atlikti pačiu naujausiu Fraxel re:store DUAL lazeriu.

   Fraxel Dual lazeriu atliekamos procedūros rekomenduojamos nuo 30 metų ar pagal poreikį esant įvairiems struktūriniams odos pokyčiams.

   Kokie yra naujojo Fraxel Dual 1550/1927 lazerio pranašumai?

   • 1927 nm Tulio bangą, sukurtą nauju principu, turi vienintelis šio ilgio bangas išskiriantis lazeris Fraxel Dual lazeris, 1927 nm bangos papildymas lazeryje sąlygoja aukštesnį gydymo lygio procentinį perdengimą. Todėl mažesniu procedūrų skaičiumi, naudojant mažesnę energiją, pasiekiami efektyvesni rezultatai.
   •  Paviršinių ir giliųjų odos sluoksnių atnaujinimas vienos procedūros metu.
   • Trumpesnis procedūrų laikas. Pagerinta skenerio konstrukcija, didesnis apimties plotas leidžia pagreitinti procedūras 25%, jas patogu atlikti net ir dideliuose odos plotuose.
   • Mūsų klinikoje yra naudojama originali integruota Zimmer Cooling sistema, kuri tiesiogiai atšaldo veikiamą sritį, todėl pacientams užtikrinamas maksimalus komfortas, procedūras atliekant net tokiose jautriose vietose kaip veido, krūtų, kaklo, rankų riešų ar vokų srityse.

   Kaip vyksta frakcinis odos atnaujinimas Fraxel DUAL 1550/1927 lazeriu?

   Šioje sistemoje integruotas Smart Scaning – išmanusis nuskaitymas. Pirmiausia oda yra nuskenuojama, parenkami tinkami patentuotos Fraxel Dual technologijos gydymo lazeriu parametrai. Sufokusuojamas lazerio spindulys ir mikroskopiniai lazerio šviesos stulpeliai, statmeni odos paviršiui, įsiskverbia į odą, pašalindami senas ląsteles. Tokių epidermio ir dermos stulpelių, vadinamų gydomosiomis mikrotermalinėmis1 (MTZ) zonomis, suformuojama iki kelių tūkstančių vienetų, priklausomai nuo norimo paveikti odos ploto. Šias zonas supa sveikos, nepaliestos odos plotai – šalia esančios sveikos ląstelės pradeda dalytis ir užima tuščias vietas. Taip yra skatinamas greitas gijimas, panaudojant natūralius odos atsinaujinimo procesus ir stimuliuojamas tiek paviršinių, tiek giliųjų naujų, sveikų struktūrinių ląstelių susiformavimas. Sužadinama jaunesnės, sveikesnės odos gamyba ir atsinaujinimas vietoje seno, pažeisto audinio iš esmės.

   Frakcinis odos atnaujinimas vyksta dalimis, t.y. mikrofrakcijomis. Vienos procedūros metu paveikiama apie 20-35% odos. Taip, atliekant procedūrų kursą, atjauninama visa oda.

   Mikrotermalinės zonos – tai odos mikrokanalėliai, maždaug 1/10 plauko skersmens.


   Kokios odos būklės yra koreguojamos Fraxel Dual lazeriu?

   Amžiniai odos pakitimai:

   Odos senėjimo atveju tai idealus būdas atjauninti veido, viso kūno odą, sugrąžinti natūralią jos spalvą, gauti odos patempimo – “liftingo” efektą

   • Raukšlės, ypač statinės, susiformavusios apie akis, antakius, lūpas, kaktos, skruostų ir kitose srityse;
   • Išsiplėtusios odos poros;
   • Įvairūs epidermio ir dermos struktūriniai pokyčiai;
   • Senstanti ir saulės pažeista oda.

   Pigmentiniai odos pakitimai:

   Įvairūs pigmentiniai odos pokyčiai: lentigo, strazdanos, saulės, amžiaus dėmės, melazma, aktininės keratozės.

   Randai:

   • Visų tipų randai: atsiradę po spuogų, chirurginiai, nudegiminiai, atrofiniai, hipertrofiniai ir kt.
   • Odos strijos.

   Kam skirta 1927 nm Tulio banga?

   1927 nm Tulio lazerio banga sukurta paviršinių odos sluoksnių atnaujinimui, paviršinių odos pokyčių korekcijai ir yra lyderiaujanti technologija įvairių hiperpigmentacijų, tame tarpe sunkiai gydomų – melazmos, saulės sukelto ankstyvo fotosenėjimo, pažeistos odos, aktininių keratozių šalinimui. Fraxel Dual tinka visiems odos ir pigmentacijos tipams. Lazerio spindulys patenka į odos sluoksnį, kur lokalizuotas pigmentas ir atnaujina/pašalina jį. Jau po pirmos procedūros 7-10 dieną matomas ženklus pigmento išsivalymas. Pigmentacijai pašalinti dažniausiai pakanka 1-2 procedūrų.

   Koks yra frakcinio odos atnaujinimo Fraxel DUAL lazeriu poveikis?

   Fraxel Dual lazerio procedūrų rezultatai yra tiesioginiai ir laipsniškai progresuojantys – yra matomi tiek iš karto, tiek praėjus keliems mėnesiams.

   Iš karto po procedūros vyksta aktyvūs odos atsinaujinimo ir persitvarkymo procesai. Poveikis yra intensyvus, tad matomas iš karto po procedūros – oda tampa stangresnė, lyginasi smulkios raukšlelės, didėja odos elastingumas, atsiranda odos “liftingo” – odos patempimo efektas. Vidutiniškai 1-3 savaitę po procedūros oda toje vietoje, kurioje buvo atlikta procedūra, tampa švelnesnė, lygesnė, elastingesnė, pagerėja jos tonusas.

   Optimalūs rezultatai, pastebimai atjaunėjusi oda pasimato po 2-3 mėnesių, o poveikis stiprėja mažiausiai pusmetį nuo procedūros. Kadangi yra skatinama natūrali kolageno gamyba, o giliuosiuose audinių sluoksniuose vyksta natūralūs atsistatymo procesai, odos struktūriniai pokyčiai laikui bėgant (3-6 mėn.) tik gerėja. Per šį laiką naujas kolagenas ir elastinas pakeičia pažeistus audinius ir išryškina visus gydymo rezultatus. Po pilno gydymo kurso oda įgyja natūralų atspalvį, tampa lygi, išnyksta net didelės raukšlės. Toks atsinaujinimo procesas vizualiai regimas kaip atjaunėjusi, stangri ir skaisti, be trūkumų oda.

    

   odos atjauninimas

   Po 3 procedūrų

    

   ranku odos atjauninimas

   1 mėnuo po 4 procedūrų

    

   veido odos atjauninimas

   2 savaitės po 2 procedūrų

    

   odos atjauninimas po 1 proceduros

   Po 1 procedūros

    

   veido odos atjauninimas lazeriu fraxel

   Po 2 procedūrų

    

   veido odos atjauninimas lazeriu

   Po 3 procedūrų

    

    

   Frakcinis odos atnaujinimas Fraxel Dual lazeriu 2

   1 mėnuo po 3 procedūrų

    

   thumb.small.405cd4f605f088d295ae2072f9b5f889

   1 mėnuo po 4 procedūrų

    

   thumb.small.93d25446e574fe931fc294b918200655

   Po 5 procedūrų

   Frakcinis odos atnaujinimas Lietuvoje

   Po 1 procedūros

    

   Frakcinis odos atnaujinimas Vilniuje

   Po 3 procedūrų

   Frakcinis odos atnaujinimas Kaune

   3 mėnesiai po 1 procedūros

   Kaip oda atrodys iškart po atnaujinimo procedūros?

   Paraudimas ir patinimas yra normalios odos reakcijos ir tęsiasi 1 iki 3 dienų. Po procedūrų rekomenduojama odą drėkinti kelis kartus per dieną. Po kelių dienų pamatysite, kaip odos viršutinis sluoksnis atsisluoksniuoja, atsinaujina ir tampa rausvai šviežios spalvos, tai truks apie 3 dienas, vėliau, apie 5-10 dieną odos spalva sugrįžta į natūralią. Tuo metu, maždaug apie 10 dieną, oda atrodo pastebimai palygėjusi.

   Ar frakcinio odos atnaujinimo Fraxel Dual procedūros skausmingos?

   Prieš frakcinį odos atnaujinimą taikoma lokali anestezija, o procedūros metu mūsų klinikoje papildomai yra naudojama integruota atšaldymo sistema, kuri vėsina epidermį reikiamu intensyvumu prieš, per ir po kiekvieno lazerio impulso, todėl diskomfortas sumažinamas iki minimalaus. Gydymo metu dauguma pacientų jaučia dilgčiojimą arba padidėjusį šilumos pojūtį. Po procedūros šilumos jutimas trunka porą valandų. Pati procedūra, priklausomai nuo srities, kokio stiprumo impulsai generuojami, trunka 30–60 min.

   Rekomendacijos po odos atjauninimo Fraxel Dual lazeriu procedūros

   Dvi savaites odai reikalingas intensyvus drėkinimas, po procedūros vengti odos traumos, erzinančių odos priemonių, saulės vonių ir naudoti apsaugą nuo saulės su SPF 30 ar didesniais filtrais.

   Ar frakcinio odos atnaujinimo procedūros saugios?

   Tik lazeriai, kurių klinikinis saugumas ir efektyvumas įrodytas, yra patvirtinami JAV Maisto ir vaistų administracijos (angl. FDA). Mokslinių tyrimų dėka įrodytas Fraxel lazeriu atliekamų procedūrų saugumas ir veiksmingumas: Fraxel lazeriai turi 20 palankių FDA įvertinimų, apie juos paskelbta daugiau kaip 100 mokslinių straipsnių.

   SVARBU! Frakcinio odos atnaujinimo procedūras lazeriu atlikti gali tik specialius apmokymus baigę ir lazerių procedūroms sertifikuoti GYDYTOJAI medicinos klinikose.

   Kokiose srityse atliekama frakcinio odos atnaujinimo Fraxel Dual procedūra?

   Procedūrą šiuo lazeriu galima atlikti esant bet kokiam odos tipui visose kūno vietose: visose veido srityse, įskaitant zoną aplink akis, kaklo, dekolte, rankų, plaštakų, šlaunų ir kitose srityse, o dėl didesnio naujos versijos Fraxel Dual aplikatoriaus procedūrą patogu atlikti ir dideliuose kūno plotuose.

   Kiek frakcinio odos atnaujinimo procedūrų Fraxel Dual lazeriu reikia atlikti ir kaip dažnai?

   Procedūrų kiekis priklauso nuo norimų pasiekti rezultatų, esamos odos būklės, gyvenimo būdo ir kt. faktorių. Efektyvūs rezultatai matomi jau po pirmos procedūros. Pageidaujant, galima atlikti pakartotines procedūras kas 3-4 sav. Kiekvienas atvejis yra individualus, todėl lūkesčius, procedūrų kiekį, periodiškumą ir kitus susijusius klausimus reikėtų aptarti su gydytoju konsultacijos metu. Dėl Tulio bangos didelio efektyvumo pigmentacijai pašalinti dažniausiai pakanka 1-2 procedūrų.

   Ar gali būti atliekamos kitos grožio procedūros?

   Fraxel Dual procedūros sėkmingai derinamos su kitomis odos priežiūros ir grožio procedūromis: mezoterapija, biorevitalizacija, botulino, hialurono rūgšties užpildųplazmoliftingo injekcijomis ir kitomis estetinėmis procedūromis. Aptarti ir parinkti tai, kas geriausiai tinka Jums ir suderinti procedūras padės gydytojas konsultacijos metu, kurios metu priimsite geriausią sprendimą Jūsų odos problemoms išspręsti.

   Svarbu: kadangi odos pigmentacijos pokyčių būna tiek gėrybinių, tiek linkusių supiktybėti, atskirti pigmentacijos pokyčius ir taikyti joms gydymą gali tik gydytojas. Atlikti procedūras lazeriu gali tik specialius apmokymus baigę ir darbui su lazeriu sertifikuoti gydytojai.

   Daugiau informacijos apie Fraxel Dual lazerį, nuotraukų su rezultatais, pacientų atsiliepimų galite rasti gamintojo puslapyje www.fraxel.com.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos ir video iš Era Esthetic klinikos ir oficialaus Fraxel tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   Visas lazerių procedūras atlieka tik kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai
   Asta Valentaitė, modelis
   Vilnius

   Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

   Аста Валентайте, модель
   Вильнюс

   Проблем с кожей у меня нет, т.к. я за ней присматриваю и забочусь. Иногда, когда ощущаю усталость после длительных рабочих дней и бессонных ночей, хочется себя побаловать, тогда я еду в клинику и насслаждаюсь процедурами „Intraceuticals“ и „HydraFacial“. Процедура „HydraFacial“ очищает и увлажняет кожу, а различные серумы, используемые в процедуре „Intraceuticals“, насыщают и увлажняют кожу. Это излюбленные процедуры голливудских звёзд. Кожа становится гладкой, сияющей и это сразу заметно!

   Asta Valentaitė, model
   Vilnius

   I do not have skin-related problems because I take care of my skin and protect it. If you do not neglect it, then you will not have problems. Sometimes, after long working days or sleepless nights, I feel that I want to pamper myself, so I go to the clinic to have Intraceuticals and HydraFacial procedures. The latter process cleans and moisturises the skin and during the first procedure various serums are used which saturate and moisturise the skin. These procedures are loved by…

   I do not have skin-related problems because I take care of my skin and protect it. If you do not neglect it, then you will not have problems. Sometimes, after long working days or sleepless nights, I feel that I want to pamper myself, so I go to the clinic to have Intraceuticals and HydraFacial procedures. The latter process cleans and moisturises the skin and during the first procedure various serums are used which saturate and moisturise the skin. These procedures are loved by Hollywood stars. The skin becomes smooth and clear and the results are visible immediately!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Виктория Мацияускиене, юрист
   Вильнюс

   Не являюсь частым гостем эстетических клиник, и очень тщательно выбираю место, куда обратиться в случае необходимости. Квалифицированные специалисты, профессиональный взгляд, новейшие технологии в этой сфере, особенно приятная атмосфера заставляет меня открыть двери клиники Era Esthetic по любому возникшему вопросу, связанному с состоянием моей кожи лица и тела.

   Viktorija Macijauskienė, teisininkė
   Vilnius

   Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti Era Esthetic klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.