Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Kosmetologinės, grožio procedūros

Grožio procedūros su Sesderma – energija Jūsų odai!

grozio procedurosDermatologinė kosmetika Sesderma – viena pirmųjų kosmetologijos pasauliui pasiūliusi profesionalias priemones nanotechnologijų pagrindu. Aktyvios medžiagos, patalpintos liposomose, pernešamos į giliausius odos sluoksnius ir yra puikiai toleruojamos dėl jų panašumo į ląstelių membranas. Tokia technologija leidžia priemonėms, skirtoms odos, plaukų, nagų priežiūrai, pasiekti reikiamą sluoksnį ar gylį, kas anksčiau nebuvo įmanoma. Tai technologinė revoliucija dermatologijoje!

1 žingsnis – valymas ir pilingas:

Oda krupščiai nuvaloma liposominiu valikliu, nuriebalinama, parenkamas Jūsų odos tipui tinkamiausias pilingas.

Dehidratuotai odai parenkamas pilingas su pieno rūgštimi. Pieno rūgštis yra natūraliai randama odoje kaip metabolinio proceso produktas, ji palaiko odos pH tarp 5.5 and 6.0, taip pat išlaiko odoje natūralią drėgmę. Pilingas pasižymi odą šviesinančiomis savybėmis, nes pagerina tolygų melanino pasiskirstymą odoje, turi antioksidacinių savybių. Taip pat tinka ir senstančiai odai, esant melazmai.

Jautriai odai, kuri netoleruoja kitų pilingų naudojamas pilingas su argininu. Argininas yra amino rūgštis išgauta iš fermentuotų ir išgrynintų cukranendrių. Didelės molekulinės masės arginino rūgštis raginiame odos sluoksnyje skverbiasi lėtai ir nedirgina odos. Naudojant kartu su pieno rūgštimi, pasiekiama eksfoliacija, skatinamas ląstelių atsinaujinimas, stangrinama oda, mažinama hiperpigmentacija.

Brandžiai odai, patiriančiai fotosenėjimo procesus, praradančiai stangrumą ir elastingumą, patiriančiai fotosenėjimą, pigmentaciją, dėmes nuo saulės, naudojamas pilingas su ferulo rūgštimi. Ferulo rūgštis turi antioksidacinių savybių, neutralizuoja laisvuosius radikalus, šviesina pigmentaciją ir saugo nuo jų susidarymo, gerina vitaminų C ir E įsisavinimą, saugo odą nuo UVB ir UVA spindulių, sumažina saulės šviesos neigiamą poveikį odai. Rekomenduojama odai, patiriančiai fotosenėjimą, pigmentaciją ir turinčiai dėmes nuo saulės.

2 žingsnis – ATPSES kaukė:

Amžius ir stresas sulėtina ląstelių metabolizmą, sumažėja ATP (adenozintrifosfato) gamyba. ATPSES sistema skatina ATP gamybą, aktyvuoja ląstelių medžiagų apykaitą, lėtina senėjimo procesus, stimuliuoja ir reaktyvuoja odos ląstelių energijos gamybą,  apsaugo ląsteles nuo laisvųjų radikalų, žalingo aplinkos poveikio, senėjimo.

Indikacijos:

 • Visiems odos tipams, taip pat ir riebiai odai;
 • Užterštumas, rūkymas, fizinis/emocinis stresas, alkoholis, UV spinduliai;
 • Odos senėjimas: raukšlėta oda, gilios raukšlės, ankstyvas senėjimas.

Privalumai:

 • Teikia energiją tiesiogiai ląstelių mitochondrijoms;
 • Skatina odos regeneraciją ir epitelizaciją;
 • Sumažina poras;
 • Mažina raukšles bei mimikos linijas;
 • Atgaivina suglebusią odą, stangrina ją;
 • Minkština randinį audinį, drėkina;
 • Pagerina kraujo cirkuliaciją;
 • Pagerina jautrios odos būklę, šalina paraudimus, išlygina odos toną;
 • Pagreitina gijimo procesus.

ATPSES veido kaukė laikoma 20-30 min., po jos rekomenduojama raudonos šviesos terapija. Jau po vienos procedūros, kurios metu 20 minučių taikoma LED šviesos terapija, pasiekiami įspūdingi rezultatai: sumažėja raukšlių, pagerėja odos tekstūra ir suvienodinamas odos tonas, sumažėja išsiplėtusios poros.

3 žingsnis – šviesos terapija:

Tai neinvazyvi raudonosios šviesos terapija, kuri veikia papildydama natūralius odos drėgmės resursus, leisdama odai pačiai atsinaujinti, atrodyti putlesnei ir jaunesnei. Stimuliuojami fibroblastai, padidėja kolageno apykaita ir produkcija. Tai viena maloniausių procedūrų – jos metu jaučiamas lengvas šilumos dvelksmas, tarsi gulint paplūdimyje. Kol džiaugsitės šviesos išskiriama šiluma, Jūsų odoje bus skatinami regeneracijos mechanizmai. Plačiau apie šią procedūrą skaitykite – odos atjauninimas šviesos terapija.

sviesos terapija

Kviečiame Jus atrasti grožio procedūras Era Esthetic klinikoje!

Sesderma grožio procedūras rekomenduojame brandžiai, išvargintai, gyvybingumą ir skaistumą praradusiai odai. Kviečiame išbandyti ir kitas mūsų klinikoje atliekamas kosmetologines procedūras su Intraceuticals, Hydrafacial, Pevonia Botanica, Filorga kosmetika. Tai pasaulyje gerai žinomos kosmetikos linijos, skirtos veido odos priežiūrai ir jos grožio puoselėjimui. Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje kosmetologinės procedūros atliekamos kvalifikuotų kosmetologių, grožio terapeučių. Jos išklausys ir patars, kaip efektyviausiai Jūsų atveju pasiekti trokštamą rezultatą, kad oda atrodytų jaunatviška ir sveika.

Vienintelė Lietuvoje! Hydrafacial

Tik Era Esthetic klinikoje atliekama progresyvi Hydrafacial procedūra yra trigubo veikimo, kai odos valymas ir eksfoliacija, ekstrakcija, antioksidantinė terapija ir drėkinimas atliekami vienos procedūros metu! Oda tuo pačiu metu efektyviai valoma, veikiama vakuumo ir aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Oda yra atnaujinama, giliai išvaloma, intensyviai drėkinama, sprendžiamos įvairios odos problemos ir atliekama antiaging priežiūra. Apie šią procedūrą plačiau skaitykite – Hydrafacial 3D – trejopas poveikis odai.

Naujiena! Intraceuticals

Intrauceuticals procedūrose kosmetinės medžiagos susijungusios su nepakartojamą teigiamą efektą turinčiu išvalytu hiperbariniu deguonimi. Intraceuticals procedūrų metu išvalytas deguonis, aukšto spaudimo srove yra purškiamas giliai į odą. Kartu su deguonimi į odą patenka ir specialus Intraceuticals serumas, kuris pagerina deguonies perdavimo funkciją bei sudėtyje turi veikliųjų medžiagų, suteikiančių odai neįtikėtinai teigiamą rezultatą – oda atrodo gražiau ir sveikiau, yra lygesnė, skaistesnė ir elastingesnė. Džiaugiamės, kad  Intraceuticals veiksmingumą jau įvertino ir mūsų klinikos pacientės! Apie šią procedūrą plačiau skaitykite – Intraceuticals odos puoselėjimo procedūra.


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti Era Esthetic klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau,…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar „all-inclusive“ procedūra. Šiandien Hydrafacial įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros: – Procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. – Mano veido oda buvo giliai išvaloma. O tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros. Kurių patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… – Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. – Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai ir odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

Era Esthetic – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!

Informuojame, kad šioje svetainėje lankytojų apskaitos tikslais naudojami slapukai. Jeigu sutinkate, paspauskite „Sutinku“ arba naršykite toliau, nesutikdami pakeiskite savo interneto naršyklės nustatymus. Sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Daugiau informacijos čia
Sutinku