Pasirinkti paslaugą
   Surgical dermatology
   Эстетическая хирургия
   Suskleisti sąrašą

   Lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis

   • Apie procedūrą
   • Kainoraštis
   • Registruotis

   Lytinių lūpų korekcija

   Intymios zonos atjauninimasLytinės lūpos su laiku gali prarasti savo natūralų dydį ir stangrumą, kuriuos įtakoja organizmo amžius, jo vystymasis, pogimdyminiai pokyčiai. Lytinių lūpų korekcija akivaizdžiai pagerina jų estetinę ir vizualinę būklę. Era Esthetic Avenue estetinės ir lazerinės medicinos klinikoje jau atliekamos tokio tipo procedūros.

   Intymios zonos atjauninimas – tai hialurono rūgšties injekcijų metodika, suteikianti lytinėms lūpoms natūralios apimties ir formos. Tai yra unikali procedūra, plastinių operacijų alternatyva, neturinti poprocedūrinio laikotarpio.

   Šiai procedūrai Era Esthetic Avenue estetinės ir lazerinės medicinos klinikos gydytojai naudoja specialius filerius hialurono rūgšties pagrindu. Hialurono rūgštis yra pagrindinis audinių komponentas, kuris sugeria drėgmę ir perskirsto ją po visą organizmą. Su amžiumi hialurono rūgšties kiekis organizme mažėja, kas įtakoja dehidratacijos procesą ir susiraukšlėjimą. Po procedūros iš karto matomas akivaizdus efektas: lytinės lūpos įgauna norimą formą, jaunatvę ir estetinę intymios srities išvaizdą.

   Gydymo esmė – grąžinti lytinėms lūpoms jų natūralią apimtį, elastingumą, stangrumą ir tuo pačiu pasiekti tokio rezultato, kad pacientas iš naujo pajustų savo kūną.

   Kaip atliekama lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis procedūra?

   Lytinių lūpų korekcija atliekama hialurono rūgšties injekcijų pagalba. Hialurono rūgštis yra gryna, pilnai besirezorbuojanti ir natūraliai randama mūsų organizme. Suleista hialurono rūgštis, susijungia su vandens molekulėmis ir tokiu būdu tolygiai užpildo, koreguoja ir stangrina lytines lūpas. Su amžiumi hialurono rūgšties ir kolageno kiekis mažėja, tad norint atstatyti prarastą kiekį, atliekamos hialurono rūgšties injekcijos. Hialurono rūgšties užpildų injekcijų pagalba galima pasiekti puikius rezultatus, sugrąžinti lytinėms lūpoms natūralią apimtį ir formą, suteikti elastingumą ir stangrumą, koreguoti asimetriją. Suleidus hialurono rūgšties užpildą, efektas matomas iš karto.

   Kada atliekama lytinių lūpų korekcija hialurono rūgšties injekcijomis?

   • Makšties atrofijos gydymui (lytinių lūpų plonėjimas, makšties sienelių džiovinimas ir uždegimas);
   • Šlapimo nelaikymo gydymui;
   • Amžinių ir pogimdyminių involiucinių pokyčių korekcijai (tonuso didinimas);
   • Lytinių lūpų prarastam stangrumui ir sumažėjusiai apimčiai atstatymui;
   • Norint padidinti ar koreguoti didžiųjų lytinių lūpų apimtį estetinei išvaizdai pagerinti;
   • Siekiant koreguoti formą ar asimetriją.

   Ar lytinių lūpų korekcija hialurono injekcijomis skausminga?

   Mūsų klinikos gydytojos prieš procedūrą apžiūrės ir įvertins Jūsų lytinių lūpų anatomiją, kartu aptarsite efektyviausią sprendimą Jūsų atveju. Prieš injekciją lūpos nuskausminamos specialiu anestetiniu kremu arba nuskausminančiomis injekcijomis, todėl visai neskausmingos. Preparatas plona adata arba kaniule suleidžiamas į lytines lūpas, o rezultatas matomas iš karto. Atlikus procedūrą lytinės lūpos atrodys natūraliai – tam įtakos turi gydytojos patirtis ir meistriškumas. Procedūra užtrunka apie 40 minučių.

   Ši procedūra yra saugi, neskausminga, tačiau reikalaujanti anatominių žinių ir gali būti atliekama tik sertifikuoto estetinės medicinos gydytojo, dermatologo.

   Koks yra šios procedūros efektas ir kiek jis trunka?

   Lytinių lūpų korekcijos hialurono injekcijomis efektas yra matomas jau po pirmos procedūros. Iš karto pastebimas:

   • Didžiųjų lytinių lūpų apimties padidėjimas;
   • Lytinių lūpų drėgmės ir elastingumo atstatymas;
   • Intymios zonos estetinis vaizdas;
   • Atjauninimo efektas;
   • Padidėjęs intymios zonos tonusas;
   • Asimetrijos pašalinimas;
   • Lytinių lūpų sustangrėjimas.

   Efektas tęsiasi individualiai, priklausomai nuo organizmo savybių, išlieka apie 12 mėnesių. Vėliau procedūrą galima kartoti. Po procedūros rekomenduojama 1 savaitę vengti saunos ir intensyvaus sporto.

   Intymių lūpų korekcijos atliekamos su specialiu, būtent šiai procedūrai pritaikytu hialurono rūgšties preparatu.

   Kiek injekcijų reikės atlikti?

   Hialurono rūgšties injekcijos kiekis yra paskiriamas gydytojo individualiai pagal kiekvieno paciento poreikį ar problemą. Rekomenduojamas injekcijų kiekis yra 1, 2, 3, arba 4 švirkštai.


   Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

   Arba skambinkite telefonu:
   Intymių lūpų korekciją hialurono rūgšties injekcijomis atlieka tik kvalifikuotos Era Esthetic Avenue klinikos estetinės medicinos gydytojos, dermatologės
   Asta Valentaitė, modelis
   Vilnius

   Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

   Аста Валентайте, модель
   Вильнюс

   Проблем с кожей у меня нет, т.к. я за ней присматриваю и забочусь. Иногда, когда ощущаю усталость после длительных рабочих дней и бессонных ночей, хочется себя побаловать, тогда я еду в клинику и насслаждаюсь процедурами „Intraceuticals“ и „HydraFacial“. Процедура „HydraFacial“ очищает и увлажняет кожу, а различные серумы, используемые в процедуре „Intraceuticals“, насыщают и увлажняют кожу. Это излюбленные процедуры голливудских звёзд. Кожа становится гладкой, сияющей и это сразу заметно!

   Asta Valentaitė, model
   Vilnius

   I do not have skin-related problems because I take care of my skin and protect it. If you do not neglect it, then you will not have problems. Sometimes, after long working days or sleepless nights, I feel that I want to pamper myself, so I go to the clinic to have Intraceuticals and HydraFacial procedures. The latter process cleans and moisturises the skin and during the first procedure various serums are used which saturate and moisturise the skin. These procedures are loved by…

   I do not have skin-related problems because I take care of my skin and protect it. If you do not neglect it, then you will not have problems. Sometimes, after long working days or sleepless nights, I feel that I want to pamper myself, so I go to the clinic to have Intraceuticals and HydraFacial procedures. The latter process cleans and moisturises the skin and during the first procedure various serums are used which saturate and moisturise the skin. These procedures are loved by Hollywood stars. The skin becomes smooth and clear and the results are visible immediately!

   Skaityti plačiau Suskleisti
   Виктория Мацияускиене, юрист
   Вильнюс

   Не являюсь частым гостем эстетических клиник, и очень тщательно выбираю место, куда обратиться в случае необходимости. Квалифицированные специалисты, профессиональный взгляд, новейшие технологии в этой сфере, особенно приятная атмосфера заставляет меня открыть двери клиники Era Esthetic по любому возникшему вопросу, связанному с состоянием моей кожи лица и тела.

   Viktorija Macijauskienė, teisininkė
   Vilnius

   Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti Era Esthetic klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.