Pasirinkti paslaugą

Plaukų šalinimas GentleMax Pro lazeriu

  • Kainoraštis
  • Akcijos
  • Apie procedūrą
  • Kainoraštis
  • Akcija
  • Registruotis

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojame pačios naujausios kartos Syneron – Candela GentleMax Pro lazerį, kuriame apjungiamos dvi šiuolaikiškos sistemos GentleLase Pro ir GentleYag Pro lazerinei epiliacijai visiems odos tipams, pigmentinių darinių ir kraujagyslinių darinių šalinimui. Tai dvejopa lazerio platforma, kai lazerinė epiliacija atliekama greičiausiu ir pačiu galingiausiu 755nm Aleksandrito lazeriu Syneron – Candela GentleLase Pro ir tokios pačios galios 1064nm Nd:YAG lazeriu GentleYag Pro.

Šių procedūrų greičio, atlikimo ir efektyvumo dėka pasiekiami aukštos kokybės rezultatai ir taip ypač padidinama pacientų aptarnavimo kokybė.

Plaukų ir pigmentinių dėmių šalinimas GentleLase Pro – Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje plaukų šalinimas atliekamas  pačios naujausios kartos GentleMax Pro ir GentleLase Pro lazeriais. Plačiau apie naujos kartos Aleksandrito lazerį GentleLase Pro skaitykite plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu.

Kraujagyslinių darinių, plaukų šalinimas Syneron – Candela GentleYag Pro lazeriu. Tai didžiausios galios 1064nm Nd:Yag lazeris, kuriuo efektyviai šalinami visų odos tipų plaukai, veido ir kūno kraujagysliniai dariniai, kojų venos ir atliekamas odos jauninimas.

Pirmieji ir vieninteliai Lietuvoje  įsigijome ypač galingus GentleLase Pro ir Gentle Max Pro Aleksandrito lazerius tiesiogiai iš lyderiaujančios kompanijos Syneron Candela. Dirbdami su Aleksandrito lazeriais jau devynerius metus, turime didžiausią patirtį Lietuvoje, todėl užtikriname aukščiausią procedūrų kokybę ir efektyvumą, įrenginiai yra nuolat atnaujinami, naudojamos pačios naujausios jų versijos.

Kam skirtas naujasis GentleMax Pro?

GentleMax ProGentleMax Pro išmanusis naujos kartos lazeris su pagerintu touch ekranu, kuriame optimalūs gydymo parametrai parenkami atsižvelgiant į skirtingus pacientų kriterijus. Šis lazeris skirtas:

  • Komfortiškai ir efektyviai visų plaukų tipų lazerinei epiliacijai, tinka visiems odos tipams, įskaitant ir įdegusią odą
  • Pigmentinių darinių šalinimui: strazdanų, įvairių saulės ir amžiaus ir kitų pigmentinių dėmių šalinimui
  • Kraujagyslinių odos darinių veido ir kūno srityje, išsiplėtusių kapiliarų ir venų šalinimui
  • Odos atjauninimui, smulkių odos linijų ir raukšlių korekcijai

Ar procedūros GentleMax Pro lazeriu skausmingos?

GentleMax Pro lazeryje integruota dinaminio odos atšaldymo DCD sistema, kuri, pasirenkant norimą lygį, atšaldo odos epidermį prieš, per ir po impulso, taip procedūrų komfortą pakeldama į aukštesnį lygį ir apsaugodama aplinkinius audinius.

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinika pirmoji Lietuvoje 2008 m. pradėjo atlikti lazerinę epiliaciją Aleksandrito lazeriu, esame sukaupę daugiausiai patirties šioje srityje, kas tiesiogiai įtakoja procedūrų rezultatus ir plaukų šalinimui naudojame pačios naujausios kartos Aleksandrito lazerius Syneron – Candela GentleLase Pro ir GentleMax Pro. Plačiau apie plaukų šalinimą naujuoju GentleLase Pro prašome skaityti plaukų šalinimas Aleksandrito lazeriu.


Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojamos nuotraukos iš Era Esthetic klinikos ir oficialaus Syneron Candela tinklalapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Mes dirbame su geriausiais pasaulyje lazeriais! www.syneron-candela.com Syneron Candela Registruokitės procedūrai
Arba skambinkite telefonu:
Lazerių procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.

Pirmai plaukų šalinimo procedūrai suteikiama 25% nuolaida!
Atliekant veido plaukų šalinimo procedūras, suteikiama 15% nuolaida!
Atliekant 3 sričių plaukų šalinimo procedūras, suteikiama 20% nuolaida!
Atliekant 4 ir daugiau sričių plaukų šalinimo procedūras, suteikiama 25% nuolaida!asta
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

467EF788-01EA-4EB6-938C-EC6612FDFEC7
Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti Era Esthetic klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

13010869_572289566267765_4350020596757247743_n
Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau,…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
gediminas-zilinskas
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar „all-inclusive“ procedūra. Šiandien Hydrafacial įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros: – Procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. – Mano veido oda buvo giliai išvaloma. O tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros. Kurių patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… – Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. – Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai ir odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
gintare-antanelyte
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

Era Esthetic – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!