Pasirinkti paslaugą
Suskleisti sąrašą

Plaukų šalinimas Soprano ICE lazeriu

Soprano ICE – naujos kartos beskausmis, pastiprintas diodinis plaukų šalinimo lazeris

plauku salinimas soprano ice lazeriuNuolat sekdama naujausius mokslo laimėjimus ir siekdama savo pacientams pasiūlyti tai, kas geriausia pasaulyje, Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinika į auksiniams standartams prilyginamų lazerių kolekciją įtraukia naujausią lazerių kartą – vienintelį iš esmės beskausmį, pastiprintą nei iki šiol buvę diodiniai lazeriai lyderiaujančios kompanijos Alma lasers (ABC lasers, Izraelis) Soprano ICE lazerį, naudojantį Super Hair Removal technologiją.

Naujasis diodinis Soprano ICE lazeris specializuojasi tik plaukų šalinime ir toliau papildo lazerinę depiliaciją efektyvioms ir komfortabilioms bei ekonomiškoms plaukų šalinimo procedūroms. Taip pat, patobulintas Soprano ICE lazeris tinka ir šviesiems, ploniems plaukams.


Su Soprano SHR (angl. Super Hair Removal) procedūros atliekamos ir vasarą

Soprano ICEKompanija Alma Lasers, lyderiaujanti medicininių lazerių pasaulio gamintoja, pristatė naujos kartos auksine nominacija geriausiai kūno procedūrai apdovanotą diodinį plaukų šalinimo lazerį Soprano ICE.

Soprano ICE naudoja visiškai NAUJĄ patentuotą SHR (Super Hair Removal) technologiją saugiam, efektyviam ir praktiškai beskausmiam plaukų šalinimui lazeriu.

SHR principas: plauko svogūnėlį veikia ne tik lazerio spindulys, kartu jį veikia ir lazerio šilumos energija, kuri kaupiasi plaukų folikuluose tol, kol pasiekiama reikiama temperatūra plauko svogūnėlio pažeidimui. Pasiekus šią temperatūrą, plaukų svogūnėliai sunaikinami. Kitaip tariant, į plauko svogūnėlį keliauja iki 10 impulsų, kol jis sunaikinamas. Taip SHR technologija užtikrina efektyvesnį plauko folikulo sunaikinimą ir apsaugo nuo plaukų ataugimo.

SHR – Super plaukų šalinimo technologija išskiria mažiau karščio, tačiau su greitesniu patekimu į gilesnius sluoksnius, užtikrindama geriausius rezultatus šviesesniems ir plonesniems plaukams. Papildomai oda atvėsinama safyru padengtu antgaliu, šaldant ir apsaugant odos paviršių nuo karščio pojūčio, todėl procedūros yra neskausmingos, netgi jaučiamas šaltis! SHR technologija pasauliniuose estetiniuose apdovanojimuose laimėjo auksinę nominaciją.

Soprano ICE – komfortabili, ekonomiška lazerinė depiliacija, tinkanti ir šviesiems, ploniems plaukams

Sumaniai patobulinta Soprano ICE versija skirtingai nei ankstesnės Soprano kartos:

 • Pastiprintas 810 nm diodinis lazeris, kuriame SHR technologija sukelia giliojo odos sluoksnio tolygų temperatūrinį poveikį, taigi greičiau pasiekiamas rezultatas.
 • Pagaliau procedūras galima atlikti ir vasarą, ant įdegusios odos. Tinka visiems odos tipams.
 • Iš esmės beskausmė, tad depiliacija lazeriu tapo ir maloni, panaši į šiltų akmenų masažą ar sukelianti šilumos pojūtį, Soprano ICE – jaučiamas šalčio pojūtis.
 • Dar greitesnės procedūros.
 • Ekonomiškos – Soprano ICE sugebėjome pasiūlyti ypatingas kainas.
 • Lengvesnio ir ergonomiškesnio patobulinto dizaino, tad lengvai pasiekiamos tapo sunkiai prieinamos vietos – antakių, ausų, nosies landos, „tanga“ linija.

soprano ice lazerisProcedūros tinka ir šviesiam, plonam plaukui. Lazerinė depiliacija ekonomiška – plaukus šalinant lazeriu, procedūros atliekamos 2-3 kartus rečiau nei vašku, todėl tiems, kam plaukų šalinimo procedūros vašku ar cukrumi yra įprastos, plaukų šalinimas lazeriu net pigesnis.

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje plaukų šalinimui naudojamas Estetiniuose Apdovanojimuose AUKSINĘ vietą geriausiam kūno gydymui pelnęs kaip vienintelis iš tikrųjų neskausmingas diodinis Soprano ICE lazeris. Procedūros, atliekamos profesionalių gydytojų dermatologų užtikrina efektyvų PLAUKŲ ŠALINIMĄ LAZERIU.

Soprano Ice lazeris naudoja SHR technologiją, kurios dėka pasiekiami geresni rezultatai šviesiems plaukams, taip pat procedūras pagaliau galima atlikti ir vasarą, ant įdegusios odos.

Ar plaukų šalinimas lazeriu pigiau nei vašku ar cukrumi?

Dar nebandėte plaukų šalinimo lazeriu Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje? Kovojate su odos bėrimais ar įaugusiais plaukeliais, vis dar galvojate, kad tai brangu ar neefektyvu? Vargstate su naminiais ar atliekate procedūras kosmetologiniuose salonuose su mažos galios fotoepiliatoriais ar tik taip vadinamais „lazeriais“?

Plaukų šalinimas lazeriu išpopuliarėjo dėl savo efektyvumo ir finansinio aspekto, nustumdamas vašką ir cukrų – trumpalaikius metodus plaukams pašalinti į praeitį.


Palyginimui pateiksime trumpą apžvalgos lentelę:

Procedūros vašku, cukrumi Plaukų šalinimas lazeriu
Trumpalaikis plaukų pašalinimas Ilgalaikis plaukų pašalinimas
Sukelia įaugusių plaukų problemą Pašalina įaugusių plaukų problemą
Procedūros atliekamos kas 3-4 savaites Procedūros atliekamos kas 4-6 savaites veido srityje, kas 6-12 savaičių kūno srityje
12 kartų per metus Po 4-8 procedūrų pasibaigia nuolatinė odos priežiūra
Vašku ar cukrumi atliekamos procedūros skausmingos Procedūros šiuolaikiniais lazeriais beskausmės ar mažiau skausmingos nei vašku ar cukrumi
Po procedūros rezultatas džiugina tik 2 sav, vėliau atsiranda bėrimai, įaugę plaukai, dėmelės, pažeista oda, randai Išlygėja oda ir tokia lieka
Procedūroms reikia pasiruošti, atauginti plaukelius Procedūroms nereikia atauginti plaukelių

Vidutiniškai salone cukrumi atliekamos braziliško bikini depiliacijos kaina 30-50 Eur/ mėn, į metus apie 360-600 Eur, vidut. per gyvenimą – 17000 Eur.

Mūsų klinikoje Soprano ICE lazeriu bikini 6 procedūrų kursas kainuoja tiek pat, kiek atliekant depiliaciją vašku ar cukrumi.
Išvada: procedūros vašku atliekamos kas mėnesį, prieš procedūras reikia atauginti plaukelius, todėl odą reikia nuolat prižiūrėti. Po procedūrų vargina bėrimai ir įaugę plaukeliai, ilgainiui atsiranda dėmelės ir randeliai. Išvada: palyginus plaukų šalinimą vašku, cukrumi ir lazeriu pvz.: bikini srityse per pirmus metus išleidžiama tiek pat.

Toliau tęsiant procedūras, pasirinkus plaukų šalinimą vašku – 12 kartų per metus, reikalinga nuolatinė odos priežiūra. Po procedūrų lazeriu, atliekant 1 procedūrą metuose, džiaugsitės gražia oda ištisus metus, turėsite daugiau laiko sau, o sutaupytus pinigus galėsite išleisti, pvz.: atostogoms.

Ko aš galiu tikėtis po lazerinės depiliacijos?

Jau po pirmos procedūros plaukų šalinimo lazeriu procedūros plaukai neįauginėja, pradeda augti tiesiai, pradeda lygintis dėmelės, po procedūrų kurso išnyksta odos pažeidimai, bėrimai, oda tampa akivaizdžiai lygi. Plaukų augimo ciklą sudaro 3 besikeičiančios fazės: augimo, ramybės ir iškritimo, labiausiai paveikiami yra augimo fazėje esantys plaukai. Siekiant geriausių rezultatų, būtina praeiti procedūrų kursą, norint užtikrinti, jog buvo paveikti visi plaukų folikulai.

Ar plaukų šalinimo lazeriu efektas yra visam laikui?

Taip, iš sunaikinto plauko folikulo plaukai neatauga, tačiau norint išlaikyti pastovų rezultatą, po procedūrų kurso rekomenduojama atlikti labai retas palaikomąsias procedūras, didžioji dalis žmonių jas atlieka kartą metuose.

Kiek plaukų šalinimo Soprano Ice lazeriu procedūrų reikės?

Odos būklė ženkliai pagerėja po pirmų plaukų šalinimo Soprano Ice procedūrų, tačiau norint pasiekti optimalų plaukų sunaikinimą diodiniu Soprano Ice lazeriu vidutiniškai rekomenduojamas 6 procedūrų kursas, atliekamas kas 4-12 savaičių.

Pastaba: lazerių procedūras gali atlikti tik GYDYTOJAI.

Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikoje naudojame tik patikrintas ir pasaulyje pačias stipriausias pozicijas pelniusias lazerių technologijas ir kompanijas, todėl ir Jums siūlome tik tai, kas geriausia.

Ką reikia žinoti, prieš atliekant plaukų šalinimo procedūras diodiniu Soprano Ice lazeriu?

 • Nepešioti, nešalinti plaukų vašku 1 mėnesį prieš procedūrą. Visi kiti plaukų šalinimo būdai, pvz.: skutimas, kirpimas, kurių metu lieka plauko šaknis yra galimi. Į procedūrą reikia ateiti su švaria oda, plaukai turi būti nuskusti tą pačią dieną arba iš vakaro. Pastaba: veido srities neskuskite, plaukelius geriau pakirpkite.
 • 1 savaitę prieš procedūras netepti odos dirginančiais preparatais, tokiais kaip glikolio rūgštis ar retinoidai ir kt.
 • Jei vartojate tam tikrus fotosensibilizuojančius vaistus, būtinai informuokite apie tai savo gydytoją.
 • Jei oda šviesi, o plaukas tamsesnis, tuo atveju procedūros yra efektyviausios. Tačiau šviesiam plaukui procedūros efektyvesnės nei kitais lazeriais.
 • Perioralinės virusinės pūslelinės atveju gali būti paskirta priešvirusinė terapija, jei procedūra bus atliekama veido srityje.
 • Jei esate nėščia, procedūra nebus atliekama. Maitinančioms mamytėms procedūras atlikti galima.

Straipsnis yra Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos intelektinė nuosavybė. Straipsnyje naudojami video yra iš oficialaus Alma Lasers tinklapio. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

Arba skambinkite telefonu:
Lazerių procedūras atlieka kvalifikuoti Era Esthetic lazerinės dermatologijos klinikos gydytojai, licenzijuoti medicinos specialistai.
Asta Valentaitė, modelis
Vilnius

Su oda problemų neturiu, nes ją prižiūriu ir saugau. Jei jos neapleidi, tai ir problemų nebus. Kartais, kai jaučiu, kad po ilgų darbo dienų ar bemiegių naktų norisi pasilepinti, nuvažiuoju į kliniką pasidaryti „Intraceuticals“ ir „HydraFacial“ procedūrų. Pastaroji valo odą ir sudrėkina, o pirmojoje odos puoselėjimo procedūroje naudojami įvairūs serumai, prisotinama, sudrėkinama oda. Tai Holivudo žvaigždžių pamėgtos procedūros. Oda pasidaro lygi, švyti, ir tai matoma iškart!

Viktorija Macijauskienė, teisininkė
Vilnius

Nesu dažna grožio bei estetikos klinikų lankytoja, tačiau kruopsčiai atsirenku kur kreiptis atsiradus poreikiui. Kvailifikuoti specialistai, profesionalus požiūris, naujausios šios srities technologijos, ypatingai maloni atmosfera verčia mane atverti Era Esthetic klinikos duris bet kokiu iškilusiu probleminiu klausimu, susijusiu su kūno bei veido odos būkle.

Deimantė Kazėnaitė, vizažistė
Vilnius

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau,…

Reikėjo daugiau nei metų laiko, kad išnyktų baimė, išgirsčiau daug sėkmingų ir gerų istorijų iš savo draugių. Ir taip aš atsidūriau ERA ESTHETIC lazerinės dermatologijos klinikoje. O čia istorija bus daug trumpesnė, nes ji tiesiog kol kas absoliučiai sėkminga ir efektyvi. Puikūs, profesionalūs meistrai, graži aplinka, minimaliai skausmo, jokių odos sudirginimų, jokio gijimo, graži oda, tokia pati, kaip bandymo prieš tai kaina ir kas svarbiausia – kol kas rezultatas nerealus. Po 4 procedūrų man nebeliko beveik nieko  Džiaugsmas ir 100% pasitenkinimas! Žinau, kad rezultatas nėra amžinas, bet net jeigu reikės eiti darytis procedūrą į pusmetį kartą, tai man ateityje kainuos pigau, nei kasmėnesinės depiliacijos! Aš esu daugiau nei laiminga ir kol kas saugi lankydamasi šioje klinikoje. Mane ten saugo – kai esu per daug įdegusi, procedūrų nedaro. Žodžiu, daro viską, kad rezultatas tenkintų ir nebūtų jokių šalutinių poveikių. Mergina, pas kurią dariausi procedūrą yra be galo švelni ir rūpestinga. Esu dėkinga tokiems profesionalams ir man negaila nei vieno išleisto pinigo ten

Skaityti plačiau Suskleisti
Simona Burbaitė, modelis, Mis Visata dalyvė, tinklaraštininkė
Vilnius

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos…

Veidas – mūsų nebyli vizitinė kortelė. Be to, kiekviena moteris siekia, kad jos oda būtų sveika ir atrodytų nepriekaištingai. Ne išimtis esu ir aš. Be to, mano darbas reikalauja ypatingos veido priežiūros – labai dažnas dekoratyvinės kosmetikos naudojimas įpareigoja tinkamai pasirūpinti oda. Todėl tam, kad pasiekčiau minėtų rezultatų, pirmą kartą pasirinkau “HydraFacial” procedūrą ERA ESTHETIC klinikoje. Manau Jums bus įdomu sužinoti plačiau, ką tai reiškia ir kokį poveikį daro ši procedūra. Visų pirma, tai yra patentuota neinvazyvi odos atjauninimo, gilaus valymo ir drėkinimo odos priežiūros technologija šiuolaikinėje estetinėje kosmetologijoje, kitaip dar „all-inclusive“ procedūra. Šiandien Hydrafacial įeina į TOP pačių populiariausių procedūrų prestižinėse estetinės medicinos klinikose ir Spa salonuose visame pasaulyje. Ši procedūra yra trigubo veikimo. Pirmiausia oda efektyviai valoma. Antra – oda veikiama vakuumo. Trečia – oda aktyviai drėkinama įvairiais aktyviais serumais. Ir visa tai veikia tuo pačiu metu, vadinasi taupo mūsų laiką. Argi ne puiku? Procedūra truko apie 45 minutes ir ją man atliko puiki kosmetologė ir grožio terapeutė Alina Mockevičienė. Žinote, veidas yra pakankamai jautri mūsų kūno dalis, sakyčiau net ir intymi, todėl labai svarbu pasitikėti specialistu ir būti ramiam, jog esi profesionalo rankose. Aliną jau pagyriau, jog jos kedėje jaučiausi super saugi ir rami. Pasakysiu, kokius rezultatus pastebėjau jau po pirmos procedūros: – Procedūra sugrąžino mano odos elastingumą, nes pastaruoju metu oda atrodė kiek pavargusi. – Mano veido oda buvo giliai išvaloma. O tai reiškia, kad sumažintos išsiplėtusios poros. Kurių patikėkite, su mano darbo specifika tikrai man netrūksta… – Mano odos tekstūra ir spalva pagerėjo! Iki šiol pastebėjau, jog mano veidas buvo kiek “papilkėjęs”. – Dar vienas geras dalykas, kuris bus aktualesnis ateities perspektyvoje – ši procedūra sulėtina odos senėjimą! Ir nors man tik 23 metai ir odos senėjimo procesai dar neprasidėję (dažniausiai prasideda nuo 25 metų), tačiau prevencinės priemonės visada yra pagirtinos ir kuo anksčiau pradėsime tuo rūpintis, tuo mums pačioms bus tik geriau. Tiesa, siekant maksimalių rezultatų tokią procedūrą reiktų atlikti kartą per mėnesį arba pagal poreikį. Galiu tik patvirtinti, jog procedūra jokio diskomforto nesukėlė, o kaip tik maloniai stimuliavo veido odą, atpalaidavo. Kaip Alina pasakytų – tai tarsi kačiuko bučiniai ant Jūsų veido, šiek tiek šiurkštūs, bet labai malonūs. Tikiuosi, kad tas kačiukas ir Jus pabučiuos, o po to švytėsite ir būsite dar gražesnės!!!

Skaityti plačiau Suskleisti
Gintarė Antanelytė, kelionių organizatorė
Vilnius

Era Esthetic – mano mėgstamiausia grožio klinika Vilniuje! Esu labai patenkinta rezultatais, pasitikiu šia klinika, nes čia naudojami naujausi lazeriai, o profesionalios specialistės visada pasitinka su šypsena ir  nuoširdžiai  pataria, pakonsultuoja. Bandžiau ir kitas klinikas, tačiau čia taikomi žymiai aukštesni kokybės standartai, išskirtinis dėmesys klientui.

Su malonumu praleidžiu valandėlę jūsų klinikoje, nes čia visada jauku ir galiu pailsėti nuo kasdienybės rūpesčių!