Straipsniai

bendras tekstas straipsniam

Pavasarį pasitikite lieknesnės

Vis greičiau artėjantis pavasaris kiekvieną moterį skatina susiimti: vienos pradeda sveikiau maitintis, kitos sportuoti, kad pavasarį būtų galima pasitikti atrodant gražiau ir liekniau. Tačiau apimčių mažinimas niekada nebuvo pati lengviausia misija. Dažnai išbandžius įvairius svorio metimo būdus, norimi rezultatai vis tiek atrodo nepasiekiami. Ko dar būtų galima imtis ir kur slypi to niekaip nenukrentančio svorio problema?

5 argumentai ryžtis veido atjauninimo procedūrai lazeriu

Džiaugtis jaunatviškai atrodančia veido oda ir paslėpti išryškėjusias raukšles kiekviena moteris nori kuo ilgiau. Tam pasitelkiamos įvairios kaukės bei kremai. Šiandien vis dažniau šiam tikslui pasiekti taikomos ir lazerinės procedūros. Raukšlių lyginimas kosmetinės dermatologijos srityje vis labiau tobulėja, tačiau daugeliui veido atjauninimas lazeriu vis dar atrodo pavojingas. Siekiame išsklaidyti tokius mitus ir pateikiame 5 svarius argumentus, kodėl verta ryžtis atjauninti odą lazerio pagalba.

Ką patiria veido oda žiemą?

Šaltuoju metų sezonu veido odai reikalinga daug intensyvesnė priežiūra nei vasarą. Šaltis ir nuolat kintanti aplinkos temperatūra dažnai gali neigiamai paveikti odos būklę, o įprasti drėkinamieji kremai – nebegelbsti. Ką oda patiria šaltuoju metų laiku bei kaip ja tinkamai pasirūpinti konsultuoja mūsų klinikos gydytojai dermatologai.

Tėvai turėtų pasirūpinti savo atžalų oda paauglystėje

Paauglystė nėra pats lengviausias laikotarpis nei jaunuoliams, nei jų tėvams. Tai laikas, kai nuolatiniu jaunuolių palydovu tampa stresas, skubėjimas ir... aknė. Mes pateikiame kelis patarimus, kaip tėvai galėtų jaunuoliams padėti.

Ką žinome apie botulino toksiną?

Neretai galima išgirsti kontraversiškų atsiliepimų, jog botulino toksino injekcijos yra itin kenksmingos. Tačiau iškyla klausimas ką mes apskritai žinome apie šią medžiagą?

Nualintos odos pokyčiai po „Intraceuticals“ terapijos

Nualintą odą nėra sudėtinga atgaivinti, tik svarbu žinoti kur kreiptis bei ką daryti. Jei svajojate apie veido odos atjauninimą, o įprastos kosmetinės priemonės nebegelbsti, Jums padėti gali „Intraceuticals“ terapija.

Nė raukšlelės veide! Hialurono rūgšties injekcijos nauda

Ilgainiui veide pradeda atsispindėti ne tik amžiaus įspaudai – mimikos raukšlelės – bet ir neigiamas aplinkos poveikis. Oda pamažu praranda elastingumą, mažos raukšlelės kauptis pradeda ne tik aplink akis, bet ir lūpas. Tačiau šiandien veido odos atgaivinimui galima atrasti ir labai veiksmingų priemonių.

Nemalonūs paauglystės spuogai: kaip padėti probleminei veido odai?

Paauglystės laikotarpis ramiai praeina ne visiems. Didžioji dalis paauglių, prasidėjus lytiniam brendimui, kenčia nuo nemalonių ir neišvaizdžių spuogų. Tai nemaloni problema, kurią būtina gydyti. Ką siūlo klinikos „ERA Esthetic“ gydytojai dermatologai?

Kasdien prižiūrėti veido odą – nepakanka

Veido oda reikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio. Net ir kasdien valant odą specialiais valikliais, pieneliais ar kaukėmis, visiškam odos valymui bei drėkinimui to nepakanka. Ką tokiu atveju rekomenduoja specialistai?

Veido raudonio gydymas lazeriu: būdas, džiaugtis skaistesne oda

Šiek tiek paraudusi veido oda yra normalu. Taip gali atsitikti žiemą, iš patalpos išėjus į lauką arba sportuojant, kai padidėja širdies ritmas. Tačiau, jeigu raudonis veide nedingsta net po kelių valandų ar parų, vertėtų sunerimti.

Apgaukite laiką – pasinaudokite frakciniu veido atjauninimu

Sumažinami senėjimo požymiai, oda atrodo ne tik elastingesnė ir labiau švytinti, bet ir lygesnė. Kaip veikia veido atjauninimas lazeriu bei ką vertėtų žinoti ruošiantis šiai procedūrai?

Plaukelių šalinimas lazeriu: efektyvus būdas džiaugtis glotnia oda

Skutimosi peiliukai ar depiliaciniai kremai nėra pati geriausia ar švelniausia priemonė nepageidaujamiems kūno plaukeliams šalinti. Plaukelių šalinimas lazeriu leidžia ne tik džiaugtis ilgalaikiu efektu, bet ir padeda išvengti nemalonių pasekmių.